Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Kouty nad Desnou.

ubytování Jeseníky, chata Jeseníky

Ski areál Kouty

Skiareál Kouty je nové lyžařské středisko, které se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, obci Loučná nad Desnou, místní části Kouty nad Desnou umístěné v 1100m n.m.C Představujeme Vám největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku. 

Lanovka je schopna odbavit 3200 osob za hodinu, čas jízdy na vrchol sjezdovek je 6 min 48 sec.Skiareál nabízí čtyři sjezdovky z toho dvě mají délku přes 2km s ojedinělou šířkou přes 50m.Celková plocha sjezdovek 25ha. Večerní lyžování 18:00-21:00. Vlaková stanice přímo u areálu. Bezplatné parkování přímo v areálu s dostatečnou kapacitou.Horní stanice lanovky - výchozí bod pro nově upravované běžecké trasy v bezproblémové nadmořské výšce 1100 - 1250 m (ideální sněhové podmínky), nádherné prostředí s možností návštěvy horní nádrže elektrárny Dlouhé Stráně Koutecký les - celoročně provozovaný historický skanzen v areálu. 

Sněhovou jistotu garantuje nejmodernější zasněžovací technika pokrývající všechny sjezdovky.Ve středisku naleznete dětský park, pojízdný pás, snowpark, běžecké trasy, restaurace, prodejnu, půjčovnu, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařskou školu.Komplexní služby umocňuje příjemné zázemí několika restaurací (1000 os./h) se slunnou terasou.

Aktuální informace o středisku a stavu sněhové pokrývky zde:

Prohlédněte si panoramatickou mapu Skiareálu Kouty nad desnou, obsahující všechny podrobné informace o středisku.
Pro zobrazení klikněte na obrázek níže. Aktuální informace o středisku naleznete po načtení mapy v menu vlevo nahoře.

kouty