Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Kouty nad Desnou.

ubytování Jeseníky, chata Jeseníky

Provozní informace

VÍŘIVKA

jeseníkyDodržujte základní hygienické návyky. Před vstupem do vířivky se důkladně osprchujte!! Pokud tak neučiníte, dojde ke zpěnění vody ve vířivce a vzniku mastných kol na povrchu, což nelze reklamovat jako závadu!! Je nezbytné z těla odstranit zbytky deodorantů, parfémů, mýdla a šampónů. Po osprchování používejte prosím na terase nazouváky, předejdete tak zanesení nečistot a písku do vířivky. Tyto nečistoty mohou způsobit poruchu čerpadel a poškrábat skelet vířivky. Stav vířivky je po ukončení pobytu kontrolován.

Ve vířivce platí zákaz kouření, konzumace jídla a nápojů.Vstup dětí do vířivky je povolen pouze s dozorem dospělé osoby. Do vířivky  vstupuje každý návštěvník na vlastní zodpovědnost. V případě nemoci je vstup do vířivky ZAKÁZÁN. Zdravotní stav a návštěvu vířivky konzultujte se svým lékařem.

Prosím, nepřenastavujte ohřev a filtrační cyklus..Teplota vody ve vířivce je nastavena výrobcem výrobcem na 36°C, nelze samovolně upravovat! Ovládejte pouze čerpadlo 1,2,3, vzduchové čerpadlo, osvětlení a případně rádio. Dodržujte prosím povolený počet osob ve vířivce. V případě většího počtu dojde k přelití vody, hladina klesne pod senzory vody. Nebude možné spustit filtraci ani masážní trysky. Je nutné vodu dopustit! Před odchodem spusťte FILTRACI a nasaďte termokryt a ujistěte se, že jsou senzory pod hladinou. Pokud filtraci nespustíte, voda se zakalí.

V případě poškození nebo znečištění zařízení je návštěvník povinen škodu ohlásit a uhradit provozovateli.

Poplatek vířivka: 400 Kč (na každý den pobytu) / objednává se vždy na celý pobyt/ nelze jen na určité dny!!!

jeseníky