Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Kouty nad Desnou.

ubytování Jeseníky, chata Jeseníky

Ramzová - skiareál Bonera

Ramzová je významným lyžařským centrem. Udržované a zasněžované terény jsou vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé i velmi náročné lyžaře. Také vyznavači běžek či pěší turistiky si zajisté přijdou na své. Ramzová je také významnou křižovatkou pěších a běžeckých tras a to ve směru na Červenohorské sedlo přes Čerňavu a Šerák, na druhou stranu pak na Paprsek a Kralický Sněžník.

Ski areál Bonera Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku. Stejnojmenná obec Ramzová se může pyšnit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v České republice - 760 m.n.m. a Ramzová tak disponuje dobrým železničním spojením. K tomu se navíc připojují strasy dálkových autobusových linek z Prahy a Brna. Milovníkům lyžování a běžeckých tratí je také k dispozici skibus na trase Ostružná - Ramzová - Červenohorské sedlo.

Aktuální informace o středisku a stavu sněhové pokrývky zde:

 

Panoramatická mapa:

Prohlédněte si panoramatickou mapu Skiareálu Bonera, obsahující všechny podrobné informace o středisku.Pro zobrazení klikněte na obrázek níže. Aktuální informace o středisku naleznete po načtení mapy v menu vlevo nahoře.

mapa

x x