Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Kouty nad Desnou.

ubytování Jeseníky, chata Jeseníky

Domeček U Tří veverek

ubytování Kouty nad Desnou

 

Aktuální informace:

Celoroční provoz!!

Nově je pro příjemný pobyt připravený i kávovar na kapsle Nesspresso

 

Mimosezonní termíny - všední dny září, říjen, listopad - cena dle domluvy:-)

Volejte   +420 603 575 023 , +420 604 356 147, pište:-) 

Stále držíme původní ceny ubytování, nezdražujeme !!!

+ bonus: ceny energií máme zafixované  i pro rok 2023 - tedy zůstávají stejné :-) 

na mimosezonní pobyty výrazná sleva na pobyty v pracovní dny nebo individuální kalkulace ceny podle počtu osob a délky pobytu...

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat i osobně na tel.  603 575 023 nebo 604 356 147 rádi s Vámi vše probereme, poradíme a vysvětlíme :-) 

NOVĚ: připojištění storna pobytu u pojišťovny AXA 

Pojištění se vztahuje na zrušení cesty, zmeškání odjezdu a předčasný návrat ze závažného důvodu (např. úraz nebo hospitalizace a to včetně z důvodu onemocnění Covid 19), který nastane na území ČR.
Ochrání vás před platbou stornopoplatků.

https://www.axa-assistance.cz/…ic/

Pojištění můžete uzavřít na částku, kterou uhradíte ještě před nastoupením na pobyt (zálohu) nebo na celkovou částku ceny pobytu (pro případ předčasného návratu).


      Vybavení :

Útulně zařízené čtyři pokoje až pro 15 osob ( přízemí ložnice 2 lůžka, v patře 3 ložnice - 1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka + 3 přistýlky, 1x 3 lůžka)  12 pevných lůžek +  3 přistýlky + 1 postýlka,  2 koupelny: přízemí = 1 x WC, umyvadlo, sprchový kout a podkroví = 1 x WC, umyvadlo, vana. Vstupní hala, jídelna, komfortně vybavená kuchyně ( myčka nádobí, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice..) a společenská místnost s TV,  krb, výhled na hory, lyžárna/ kolárna, na zahradě zastřešené v zimní zahradě miniwellness = vířivka, sauna, v létě venkovní nadzemní bazén.

Parkoviště hned u chalupy. Wifi v celém objektu zdarma