Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Kouty nad Desnou.

ubytování Jeseníky, chata Jeseníky

Domeček U Tří veverek

ubytování Kouty nad Desnou

white10000
Novinka : OZÓNOVÝ GENERÁTOR
Pro klidný a bezpečný pobyt našich hostů, jsme pořídili ozónový generátor WHITE 10000 pro dezinfekci prostor všech našich objektů ( hubí veškeré bakterie, viry, pachy, alergeny)

 

Nabízíme  celoroční ubytování v nádherné a atraktivní lokalitě v samém srdci Jeseníků ve čtyřech ložnicích v luxusně vybavené chalupě v obci Kouty nad Desnou. Chalupa je velice komfortně a účelně zařízená, a proto využitelná nejen k rekreaci, ale i ke společenským akcím, teambuildingům, oslavám, apod. Chalupa je pronajímána celoročně a nabízí ideální podmínky pro podzimní ( houbaření ), zimní ( lyžování/ běžky), jarní i letní ( cyklostezky, pěší túry, výlety..)rekreaci.

 

Vybavení :

Útulně zařízené čtyři pokoje( přízemí ložnice 2 lůžka, v patře 3 ložnice - 1x 4 lůžka, 1x 4 lůžka + 2 přistýlky, 1x 3 lůžka) celkem pro 15 osob= 13 pevných lůžek + možné 2 přistýlky + 1 postýlka,  2 koupelny: přízemí = 1 x WC, umyvadlo, sprchový kout a podkroví = 1 x WC, umyvadlo, vana. Vstupní hala, jídelna, komfortně vybavená kuchyně ( myčka nádobí, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice..) a společenská místnost s TV/SAT,  krb, výhled na hory, lyžárna/ kolárna, sauna a vířivka.

Parkoviště hned u chalupy. Wifi v celém objektu zdarma